درباره ما

مجموعه آرشیدا استار (سهامی خاص ) از سال 1390 با رویکرد تامین و عرضه تجهیزات کامپیوتر به ویژه هارد (انواع هاردهای اینترنال و اکسترنال- داخلی و خارجی ) و لوازم جانبی ، با  ارائه خدمات پس از فروش فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت با پشتیبانی از تیم های مجرب و فنی در بخش های مختلفی همچون  فروش ، پشتیبانی ، گارانتی و حمل و نقل ، سعی در فراهم نمودن بستری امن و هوشمند برای خرید و تهیه تمام لوازم مورد نیاز در زمینه تجهیزات شبکه کرده است .

فروش به صورت تک و عمده می باشد. همچنین این مجموعه برای تجربه هرچه بهتر خرید ، و برقراری راه های مختلف ارتباطی با توجه به نوع نیاز شما مشتریان عزیز , به پشتیبانی  حضوری ، اینترنتی و تلفنی مجهز شده است. تا شما مشتریان محترم از هرکجای کشور عزیزمان بتوانید از خدمات ما بهره مندشوید .

آرشیدا استار به شما این اطمینان را می دهد تا در صورت خرید به هر طریقی (حضوری تلفنی و یا اینترنتی) بستری امن برای شما مشتری عزیز  از لحظه ثبت سفارش تا لحظه تحویل کالا فراهم سازد هرگونه سوال و راهنمایی ضمن خرید و پس از خرید برای شما به راحتی با شماره تماس های ارایه شده فراهم است.

 همچنین این شرکت با گارانتی تمام محصولات این اطمینان خاطر را به شما میدهد تا در صورت بروز مشکلی سریعا مشکل را از طریق واحد گارانتی برطرف سازد.