دسته بندی محصولات

شرایط و ضوابط گارانتی آرشیدا استار

با سلام، ضمن عرض تشکر بابت حسن انتخاب و اعتماد شما دوست عزیز به مجموعه ی آرشیدا استار

آرشیدا استار با تست سلامت محصول شما پیش از ارسال به مقصد مورد نظر ، سلامت کالا را به مدت یکسال گارانتی می‌کند. قبل از هرچیز باید بدانید که محصولات آرشیدا استار سالم هستند و با سلامت 100% خدمت شما مشتری گرامی ارائه می‌شوند. به کمک این گارانتی سعی داریم تا با دقت در امر تهیه و توزیع این قطعه کامپیوتری رضایت شما را جلب کنیم.

رعایت نکردن مسائل ایمنی و هویتی مانند موارد زیر، محصول شما را از گارانتی خارج می‌کند:
1- در اختیار نداشتن کارت گارانتی
2- باز شدن پلمپ سخت افزاری
3- وجود هر گونه آثار تعمیر
5- تغییر شکل و تاب خوردگی
6- سولفاته شدن
7- نفوذ مایعات و مواد شیمیایی
8- صدای ناهنجار حاصل از ضرب دیدگی
9- سوختن مدار PCB حاصل از نوسان برق

می‌توان گفت که یکی از قدیمی ترین مشکلات کاربران هنگام خرید هارد دیسک، مواجه شدن با هارد ریفر یا تعمیری است. به همین سبب آرشیدا استار برای جلوگیری از بروز این مشکل در ابتدا از موجود کردن محصولات ریفر خودداری کرده و محصولات دست دوم یا ری پک با عنوان گارانتی شرکتی و صفر اصلی را با عنوان “گارانتی اصلی” به فروش می رساند.

روش های حمل و نقل

قدم نهایی آرشیدا استار برای جلب اطمینان شما، استفاده از بسته بندی ایمن پستی است. بسته بندی‌ محصولات هاردیاب متشکل از یک لایه ضد ضربه اسفنجی یا پلاستیکی و یک یک لایه مقوایی است که باعث جلوگیری از ضربات احتمالی هنگام حمل و نقل به حافظه شما می‌شود.

حمل و نقل در سراسر ایران توسط شرکت پست ایران به شیوه‌‎ی پست پیشتازو تیپاکس مقدور است.ارسال به سراسر تهران از طریق پیک موتوری امکان پذیر است.

خسارت در هنگام حمل و نقل

آرشیدا استار همواره تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارشات در نهایت صحت سلامت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد و ذکر واژه شکستنی در سرتاسر بسته بندی خسارات احتمالی وارد شده هنگام حمل و نقل به عهده شرکت حمل و نقل است.
نکته: پیش از تحویل بسته بندی به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه، مرسوله شما از نظر سلامت تست شده و گارانتی می‌شود و تصویر این سلامت به عنوان سند ذخیره می‌شود، که به این معنا است هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.